"Чорнобиль - трагедія, подвиг і вічна пам'ять"

28 квіт. 2021
Ви чули, як плаче спустошена Прип’ять...

Ви чули, як плаче спустошена Прип’ять,
За скоєний гріх розіп’ята живцем,
Прип’ята до неба, щоб вічності випить,
Щоб вмити від бруду змарніле лице?
Регочуть іони малиновим дзвоном,
Вбиваючи блиск нерозкритих очей,
Ридає вночі божевільна мадонна,
Приймаючи з лона холодних дітей
В бездонність ночей.
І тихо ступає життя у полин,
І лине Чорнобильський дзвін.
По всій Україні та за її межами 26 квітня вшановують пам'ять ліквідаторів та учасників трагедії на Чорнобильській АЕС. Для учнів 5-9 класів КНВК "Школа-дитячий садок" пройшов урок-реквієм "Чорнобиль - трагедія, подвиг і вічна пам'ять", для учнів початкових класів класні години «Казка про Чорнобиль». Головною метою було викликати повагу і зберегти пам'ять до людей, які віддали своє життя в ім'я життя майбутнього покоління, осмислення і усвідомлення масштабів тих трагічних подій, які залишили слід в житті і здоров'ї кожного громадянина нашої країни.
За підтримки Д. Солодкого, депутата Рубіжанської міської ради, вихованці закладу поклали квіти до пам’ятного знаку жертвам Чорнобильської катастрофи та вшановано пам’ять загиблих ліквідаторів хвилиною тиші. Відвідали на дому ліквідаторів нашого мікрорайону. Подякували їм за героїзм, мужність, сміливість та відвагу. Побажали здоров'я, благополуччя та довгих років життя.
Тож щиро дякуємо та схиляємо голови перед тими, хто поклав своє життя та здоров’я за порятунок десятків мільйонів людей. Cвітла і вічна пам’ять загиблим героям-ліквідаторам та тим, хто відійшов у Вічність опісля!
Шановні ліквідатори! Зичимо вам і вашим рідним міцного здоров'я, життєвої енергії, щастя, добра та злагоди, спокою та довгих років життя!
Для нас усіх ця катастрофа має початок, але не має кінця. Цінуймо і бережімо Землю, ставмося з повагою до всього, дарованого природою, будьмо мудрими та раціональними!