Зустріч учнів, вчителів, батьків з тренерами програми "Демократична школа"

26 бер. 2021
Проведено зустріч учнів, вчителів, батьків з тренерами програми "Демократична школа"

У КНВК "Школа- дитячий садок" проведено зустріч учнів, вчителів, батьків з тренерами програми "Демократична школа" Целухіною Іриною та Гонтаренко Вікторією. Від громадськості був присутній депутат Рубіжанської міської ради Солодкий Денис Сергійович. Учасники мали змогу розповісти, які зміни відбулися в закладі під час участі у проєкті  для написання історії змін. Наша команда доклала чималих зусиль, щоб сформувати у КНВК "Школа-дитячий садок" демократичне середовище. Локомотивом виступили педагоги та адміністрація закладу, які змогли змінити формат спілкування і співпраці у школі. За ними підтягнулось і учнівське самоврядування, тож спільними зусиллями вдалося покращити атмосферу у закладі.