Учитель року - 2019»

14 лист. 2019
Руда Ольга Сергіївна, вчитель початкових класів взяла участь у Всеукраїнському конкурсі «Учитель року - 2019» у номінації «Початкова освіта».

Праця вчителя – це постійне вдосконалення його особистості, пошук нових ідей, методів, прийомів під час проведення уроків та позакласних заходів. Основне - любов і повага учнів. Саме за допомогою такого конкурсу як «Учитель року» педагог активізує усі свої знання, пізнає нові висоти педагогіки й розуміє: як би складно не було, він обрав гідну професію - «сіяти розумне, добре, вічне».

Руда Ольга Сергіївна, вчитель початкових класів КНВК «Школа – дитячий садок» взяла участь  у Всеукраїнському конкурсі «Учитель року - 2019» у номінації «Початкова освіта».

14 листопада 2019 року у ході І етапу конкурсу педагог представила свій досвід роботи з розвитку читання з використанням інноваційних технологій на уроці літературного читання за темою «Перша історія України. Іван Крип’якевич «Книги за княжих часів»». Ольга Сергіївна познайомила колег із своїми педагогічними здобутками, показала широкий спектр методів, форм, засобів, педагогічних прийомів, що дозволили розкрити її неповторність і педагогічний талант під час проведення уроку. Продемонструвала творчий підхід, креативність, глибокі знання психологічних особливостей дітей, засобами уроку проклала свою педагогічну стежку до душі й серця кожного учня.

Участь Рудої О.С. у цьому конкурсі відкрила  багато нових граней її педагогічного досвіду, стала школою самоствердження і самовираження. Вона отримала величезний досвід та багато емоцій, вражень, розкрила свій потенціал та професійні здібності.

Т.Будьонна