«Свято осені»

1 лист. 2019
В нашому закладі традиційно в цю пору року відбулося цікаве, творче та веселе дитяче «Свято осені»

Кожне свято для дітей – справжнє море радості, гарних емоцій та величезного задоволення.

1 листопада в нашому закладі традиційно в цю пору року відбулося цікаве, творче та веселе дитяче «Свято осені». Яскраві осінні барви об’єднали усіх вихованців, які охоче та від душі розважалися у музичній залі. Усі дітки із задоволенням співали пісні, танцювали, розказували вірші. Завітала до дітей і сама видувальниця свята – щедра Осінь, яка порадувала малят іграми, загадками, піснями і солодкими гостинчиками.

Чудова атмосфера панувала протягом усього свята. Це незабутнє свято ще надовго залишиться у спогадах дітей, батьків та усього колективу нашого дитячого садка.

Н.Шевченко