День української писемності

8 лист. 2019
Ти живеш в Україні і твоя мова — це дзеркало твоєї душі

Ти живеш в Україні і твоя мова — це дзеркало твоєї душі, її перлина, той неоціненний скарб, без якого людина не може прожити.

Ну, хто ти без мови, без слова свого?
Чужинець у власному домі…

Кожна людина здатна змінити своє ставлення до мови і розмовляти правильно, гарно і навіть вишукано. Це залежить тільки від самої людини, від її творчого потенціалу, бажання і мудрості.

Напередодні Дня української писемності і мови 8 листопада 2019 року у КНВК «Школа – дитячий садок» відзначили це Державне свято. На загальношкільній лінійці учні згадали, коли було узаконено свято, який внесок у розвиток писемності зробив Нестор Літописець, познайомилися із цікавими фактами про українську мову. Дуже багато було учнів, бажаючих випробувати свої сили у написанні радіодиктанту національної єдності.

О.Кузьміна