Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

25 жовт. 2019
З 21 по 25 жовтня 2019 року в КНВК «Школа-дитячий садок» проходив Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.

З 21 по 25 жовтня 2019 року в КНВК «Школа-дитячий садок» проходив Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності з метою профілактичної роботи з дітьми та їх батьками щодо попередження травматизму, поважного ставлення до безпеки людини; формування у підростаючого покоління світоглядних та етичних основ здорового способу життя гармонізованих з природними , технічними та соціальними чинниками, усвідомлення необхідності вироблення правил поведінки у надзвичайних ситуаціях, що виникають при порушенні життєвого процесу у побуті, під час трудової діяльності чи у соціальному середовищі. За цей тиждень діти дізналися про їстівні та отруйні гриби, вчилися надавати першу медичну допомогу при нещасному випадку, вивчили номера телефонів поліції, пожежної частини та швидкої допомоги.

А.Целухіна