"Посади дерево - збережи кисень в своєму місті"

15 жовт. 2019

Продовжуючи добру традицію зеленошкільців учні КНВК "Школа-дитячий садок" м.Рубіжне розпочали акцію "Посади дерево - збережи кисень в своєму місті". Завдячуючи  Вигодському лісовому господарству ДП учні нашого закладу отримали в подарок ялини різних порід: голубу, білу та європейську. Діти з радістю та гордістю висадили отримані ялинки на території комплексу: спочатку в дитячому садочку, щоб забезпечити малюків чистим повітрям, а потім і на території школи. Дуже символічним є, що саме учні 8 та 9 класу саджали ялинки в садочку, адже ці учні є першими випускниками нашого садка, якому в цьому році виповнюється 10 років!!!   Частину ялин діти та працівники закладу посадили в себе на подвір'ях, щоб повітря в нашому місті стало ще чистішим.

Велика вдячність Тисяк Василь за йоги добре серце і щедру душу, за подаровані ялинки, за запрошення до Вигодського Господарства ДП, за те, що діти вірять в добрі справи від незнайомих людей.

Н.Сарана