Гімназія №1 міста Рубіжного Луганської області

тел. (806453)63969       e-mail: [email protected]

24 серп. 2023

«Незалежність доводимо щодня»

Незалежна держава – це не подарунок на все життя. Незалежність потрібно доводити щодня. Це справа кожного громадянина.
16 серп. 2023

Участь у обласному конкурсі відеопрезентацій з нагоди Дня прапора та Дня Незалежності України

Під гаслом «Моя Україна – незалежна і вільна» учні підготували малюнки, фотоматеріали, в яких висвітлюють любов до нашої країни, надію та віру в неї.
20 черв. 2023

Всесвітній день біженців

20 червня міжнародна спільнота відзначає Всесвітній день біженців, започаткований рішенням Генеральної асамблеї ООН з 2001 року
4 черв. 2023

4 червня – Міжнародний день безневинних дітей, що стали жертвами військової агресії.

Сьогодні гімназія №1 вчителі, батьки та учні вшановуємо пам’ять кожної дитини, яка загинула внаслідок збройної агресії рф проти України.
3 черв. 2023

Міський флешмоб «Луганщині рідній присвячую!»

3 червня 2023 році Луганській області виповнюється 85 років, але її історія сягає у давнину і багата на цікаві події.

Свято дитинства

Дитинство - казка, мов чарівна мить, там завжди сонячно і світло, і річка вдаль приваблива біжить, а поле травами розквітло ...

Міжнародний день захисту дітей

Вітання від молодших школярів

Міжнародний день захисту дітей

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії.
31 трав. 2023

Останній дзвоник

У цей весняний день родина Рубіжанської гімназії № 1 зібралася на радісне і водночас трохи сумне свято Останнього дзвоника.
31 трав. 2023

Свято останнього дзвоника

2023 рік... Свято останнього дзвоника... Воно незвичне, адже багато випробувань і негараздів довелося пройти нам цього року.

7 бер. 2024
Протягом цілого тижня учні та педагоги вивчали світ творчості Шевченка через різноманітні заходи.
1 бер. 2024
Сьогодні відбулися заходи з нагоди Всесвітнього дня цивільної оборони з ретельним підходом до підготовки та свідомістю щодо безпеки!
26 лют. 2024
26 лютого - День спротиву окупації Криму та Севастополя