Проект "Демократична школа"

10 лют. 2020
Сьогодні представники від вчителів, батьків та громадськості представили педагогічному колективу новий проект "Демократична школа", в якому комплекс буде брати участь протягом наступних 1,5 року

Сьогодні в КНВК "Школа-дитячий садок" представники від вчителів, батьків та громадськості представили педагогічному колективу новий проект "Демократична школа", в якому комплекс буде брати участь протягом наступних 1,5 року за напрямком:

Покращення самоврядування.

Як ми і сподівалися виявилося багато прихильників як серед молодих, так і більш досвідчених педагогів, але звісно є ті, хто не вірить у зміни, тих хто не готовий до змін і тих, які не розуміють навіщо і що нам дасть проект. Всі ці сумніви ніяк нас не лякають, навпаки вони нас мотивують до втілення нашого задуму.! Ми готові до викликів, ми готові навчатися, змінюватися і змінювати оточення на краще! Якщо не ми, то хто змотивує наших дітей на найкраще майбутнє, на демократичні принципи організації свого життя!!!

"Різниця між дітьми та дорослими в тому, що дорослі у всьому шукають щастя, а діти у всьому його знаходять"

Сарана Н.